21 Ocak 2015

TTNET İnternet'e Bağlanamıyorum.

Yaklaşık bir hafta önce maalesef ki TTNET fiber aboneliğimiz başladı. 6 gün boyunca her gün TTNET ile görüşüp İnternet'te so'run olduğundan bahsettik. 6. Günün sonunda İnternet bağlandı bu sefer fiberi çalışmıyordu.

Kabloyla bağlanınca fiber çalıştı ama bu sefer de Wi-Fi özelliğinde çalışmıyor. Şimdi ben kullanamadığım İnternet fiber parası ödüyorum üstelik kontrat yaptığımız için iptal de edemiyoruz. Aslında gerçekten tek istediğimiz bir an önce TTNET'ten kurtulmak. Ancak bu olamıyorsa doğru düzgün bir modem gelsin istiyoruz. TTNET yetkilisi genel merkezden yanıt bekliyormuş. Bir yıl içinde bir yanıt gelir herhalde.

Özge 1.107 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön