15 Şubat 2014

TTNET İnternete Bağlanamama Ve Hız Problemleri Yaşıyorum!

8 Şubatta hız problemi yüzünden TTNET müşteri hizmetlerine bilgilendirmede bulundum. Ertesi gün internete bağlanamama sorunları yaşadım. Ve bu sorun hala devam etmekte. Defalarca kez müşteri hizmetlerine arayıp arıza kaydı bırakmama rağmen ne arızanın giderilmesi nede bilgilendirmeyle ilgili hiçbir geri dönüş yapılmadı.

Bulunduğum bölgedeki firmaya da bilgilendirdiğim halde sorun devam etti. Bilinçli olduğunu düşündüğüm belirli saatlerde internet verdiler ( 18:30 - 07:00 ) Bu durum hala devam etmekte. Gündüzleri net yok sadece akşamları kullanabiliyorum.

Bununla ilgili hukuksal işlem başlatacağım. Çünkü arıza yada yapılan şey 6 gündür devam etmekte. Geri dönüş bekliyorum.

Ercan 85 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ercan18 Şubat 2014

    Hizmetinizden hiç memnun değilim

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön