08 Nisan 2013

Ttnet İnternete Bağlanamama Problemime Çözüm Bulamıyor!

Ttnet müşteri hizmetleri ile yaptığım 4 günlük konuşma sonrasında internete bağlanma konusunda hala sonuç alamadım. Her arayışımda gerekli kayıt oluşturulmuştur, şikayet kaydınız oluşmuştur şeklinde iki cümle ile çözüm öneri sunduklarını sanıyorlar. En son konuşmam ttnet müşteri hizmetleri takım lideri Z***** hanım ile oldu ve kendisinin ilgilendiğini belirtti fakat sonuç değişmedi.

Çözüm ile ilgili hiçbir yaptırımları yok maalesef sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorlar, ne kadar sürecek söyleyemiyorlar, konuya hakim birisi ile de görüşemiyoruz. Ttnet ile yaptığım anlaşmadan dolayı gerçekten pişman oldum. 4 gündür bekliyorum hala internete bağlanamıyorum!

Özer 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 08/04/2013 tarihinde SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön