07 Şubat 2014

TTNET İnternet Yok, Olsa Bile Çok Yavaş...

Bir müşteri olarak memnuniyetim sıfır. İnternet üç gündür bir var bir yok hatta 1 dakika var 20 dakika yok! Ayrıyeten insanları satış yapacağız diye telefonda çok sıkıyorlar. Sanırım TTNET'i bir hafta içinde kapattırıp T***'e geçeceğim. İnternet'im olsa bile 10 dakika da anca açılıyor 8mgb. ama nedense hep 1mgb. 8-9 senedir bıktım artık adil kullanım alanımı sorsam bilmiyoruz derler. Ben bırakıyorum TTNET'i çünkü her seferinde aramaktan sıkıldım. Ayrıca artık aramaya bile tenezzül etmiyorum, yardımcı olamadıklarını düşünüyorum.

Pınar 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön