11 Nisan 2013

Ttnet İnternet Yok!

2522239**6 nolu adsl hattımın telekom kaynaklı nedenlerle sürekli kopma ve internet hız problemi yaşıyorum ve şuanda da internet yok geçmişe dönük 3 yıldan bu yana ödemiş olduğum faturalarımın internet 20 gün boyunca sağlanmadığı taktirde bile ödedim ve şimdi hem internetimin düzeltilmesi ayrıca geçmişe dönük haksız kazandığınız o paraların iadesini istiyorum.

Erhan 56 Okunma

Cevaplar

  • Erhan14 Mayıs 2013

    otomatik mesajlarınız sizce yeterlimi

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön