16 Mart 2013

Ttnet İnternet Yok!

13.03.2013 tarihinde cep telefonuma sms olarak gelen TTNET faturasının ödeme tutarı 62.50 tl olması gerekirken 85.00 tl olarak yansıtıldı.Aynı gün internet bağlantımız kesildi sorun için TTNET müşteri hizmetleri defalarca aramama rağmen bir sonuca varılamadı. Ayrıca fatura ile ilgili yeterli yardımda bulunamadılar hiç bir kampanyadan faydalanmama rağmen fazla ödeme gelmiştir ve iptal edilmesi gerekmektedir. TTNET müşteri hizmetlerinin verdiği hizmet yetersiz ve konu ile ilgili yeterli bilgiye sahip değiller . Gerekli düzeltmelerin yapılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Meltem 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön