TTNET İnternet Yavaşlığı Hakkında!

Özkan A. |

TTNET 8 mbit limitsiz hattım olmasına karşın aboneliğim süresi boyunca sürekli olarak 6-7 mbit hıza erişebildim. Sorunu bildirmeme rağmen normal olduğunu belirtip adam akıllı bir çözüm getiremediler. TTNET öncesi D-Smart kullandığım TTNET omurgasını kullandığını bilmeme rağmen D-Smart bile bana sabit 8 Mbit hız verdi. Açıkçası canımı sıkıyor. Hadi hepsini geçtim. 7 mbit'e razı geldim. Bugün ki kağnı gibi hız nedir arkadaş. Yaptığım hız testlerinde 7 mbit görüyorum ama hız desen nanay. Ararsın 444 0 375'i. Meşgul... Web den erişeyim dersin. Tüm müşteri temsilcileri meşgul. Lütfen soruna bir çözüm getirin artık. Ha bir de ben istemeden kilitledikleri Tivibu aboneliği var.

Etiketler :

Bağlantı Hızı İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  14:16

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 27 Ağustos
  10:38

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.