21 Şubat 2013

Ttnet İnternet Yavaş Fatura Taksimetre Gibi!

Sözüm ona 1 Aydır 50 Mbıt hızında İnternetim var. Gelen arkadaş ölçümünde Lan bağlantısıyla 48 Mbıt ölcdu ve herşey normal dedi, şaka gibi ilk başta sizin Wlan Notebook da bir Problem var bizden kaynakanmıyor dedi. Benim ricam üzerine kendisi de Wlan üzerine girdi ve sadece 19 Mbıt veri aldı ve şaşırdı.

Telefonuyla birileriyle konuştu baya uzun zaman sonra 35 Mbıt de sabit gibi kaldı. Gittiğinde 10 dakika sonra Wlan üzeri yine 19 Mbıt e düştü, geçen günlerde akşam Tilgin'i açıp kapasamda 1000 Mbıt gösterdi. Eğer Wlan üzerine doğru dürüst 50 Mbıt veremiyorsanız hiç satmayın müşterinize, yada Wlan cihazınızı da değiştirin, aynı çöp Wlan cihazını vermeyin. Fatura desen Taksimetre gibi.

İbrahim 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön