19 Aralık 2014

TTNET İnternet Verimli Değil.

Yaklaşık 7-8 yıldır TTNET kullanıyorum son bir yıldır internetimde sürekli kopma problemi var bunu arayıp bildirmeme rağmen sadece yapılan şey modemi açıp kapattırmak sistem gelince bir şey yapmış gibi görünmek hizmet yetersiz mağdur ediliyorum bu sorunumun kesin bir çözüme ulaşmasını istiyorum.

Sefa B. 105 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi23 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Sefa Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi20 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön