06 Mayıs 2013

Ttnet İnternet ve Telefon Bağlantım Yapılmıyor!

12 Nisan'da internet ve telefon paketinin ortak sağlandığı bir kampanya için başvuruda bulundum. Eski kullanıcının hattının henüz kapanmadığını söyleyerek başvurumu ertelediklerini, eski kullanıcının hattı iptal olduğunda randevu için tekrar arayacaklarını söylediler. Ancak çağrı merkezini aradığımda başvurumun iptal edildiği söylendi bana. Bana bunun bilgisini vermediler ve adrese en yakın olan Küçükyalı Telekom Müdürlüğü de telefonlara cevap vermiyor. Başvurumun akibetini öğrenemiyorum.

Zehra 15 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön