19 Şubat 2013

Ttnet İnternet ve İndirme Hızım Ciddi Bir Şekilde Düştü!

Fibernet limitsiz (20 Mbpsye kadar) Başlangıç[M] Paket bilgilerim bunlar internet hızım 20Mbps ye kadar diyor fakat indirmeye gelince 15. 5 kb/s oluyor? Fibernet apartmanımızda kurulu fakat indirme ve internet hızında bir katkı sağladığını göremedim. Ayrıca kotamız sınırsız olduğu halde 25gb üzeri indirdiğimizde internet hızımızı düşürüyorsunuz adil kota kullanımı başlığı altında. Adil kota kullanımı diye bir sınırlama koyamazsınız çünkü internetim sınırsız. Bu gün internet hızımı düşürdünüz düzeltilmesini istiyorum.

Muhammet 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön