21 Mart 2013

Ttnet İnternet Transfer Talebi!

Ttnet 'in 0222 322 **** telefon numaralı müşterisiyim. Şubat ayının 11 inde dilekçe ile başvurduğum internet transfer talebim onlarca şikayet talebi bırakmama karşın ancak 21 mart tarihinde gerçekleşmiştir ancak bu seferde Ttnet kendi gerçekleştiremediği transfer işleminde geçen 1,5 aylık sürecin faturasından dolayı internetimi kesmiş olduğunu söylemektedir. Mağduriyetimin giderilebilmesi için genel müdürlüğe gitmeme karşın aldığım cevap "sizin işlem çok karışmış " oldu...

Barış 233 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön