05 Haziran 2015

TTNET İnternet, Telefon Nakil İşlemleri Sorunlu!

Yukarıda belirttiği internet, telefon, Tivibu nakil işlemlerinin sorunu bitmiyor!

Şenay 40 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi06 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 06.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Şenay 06 Haziran 2015

  Tnet, telefon ve Tivibu nakil işlemlerim yapıldı ama daha önceki paketim fiber olmadığı için fibere geçmek zorunda bırakıldım. Oysa ben sözleşmede 2 yıl boyunca aynı fiyatı ödeyeceğim, hiçbir değişiklik olmayacak şeklinde onay almıştım. Ayrıca ben 2 aydır nakil işlemimi başlattığım halde yeni kullanmaya başladım ve kullanmadığım zamanın fatursaı da geldi, ben kullanmadığım internet için niye para ödeyeyim bu konuları da dikkate almanızı ümit ediyorum.

 • Şenay 06 Haziran 2015

  TTNET, telefon ve Tivibu nakil işlemlerim yapıldı ama daha önceki paketim fiber olmadığı için fibere geçmek zorunda bırakıldım. Oysa ben sözleşmede 2 yıl boyunca aynı fiyatı ödeyeceğim, hiçbir değişiklik olmayacak şeklinde onay almıştım. Ayrıca ben 2 aydır nakil işlemimi başlattığım halde yeni kullanmaya başladım ve kullanmadığım zamanın ücreti de geldi, ben kullanmadığım internet için niye para ödeyeyim bu konuları da dikkate almanızı ümit ediyorum.

 • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi05 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön