03 Mayıs 2013

Ttnet İnternet Sürekli Kopuyor!

Ttnet hipernet kullanıcısıyım. İnternet son zamanlarda çok fazla kopmaya başladı, düzenli olarak kopmalar yaşanıyor. İki bilgisayar mühendisi kullanıyoruz interneti. İşimiz gereği kritik zamanlarda şirkete bağlanmamız gerekiyor. Kopma zamanlarında da büyük sıkıntılar yaşıyoruz. Uzun bir süredir kopmalar oluyordu ama seyrekti, yaklaşık 2 haftadır çok sıklaştı.

28.04.2013 tarihinde arıza kaydı açtık ama halen herhangi bir düzelme olmadı ve sorun üzerinde çalışıldığına dair de tarafımıza bir geri dönüş yapılmadı. Artık bu sonunun çözülmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Arıza kayıt numarası: 129503523

Cemil 115 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. ADSL Hattındaki problem çözümlenmiş olup, gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön