11 Mart 2013

Ttnet İnternet Sürekli Kesiliyor!

Mevcut hattım üzerine internet bağlantısını gerçekleştirdikten sonra sık sık internet kesintisi yaşamaktayım ve bu kesintisinin ilk aşamasında müşteri hizmetleri ile gerçekleştirdiğim dilyolağlar sonrası siplinter hatası olabileceği söylendi siplinter kullanmadan hata devam etti, modem hatası denildi modemi değiştirdim yine devam etti.

Sonraki aramalarımda defelarca sorun raporu oluşturdular ve defalarca sorunun çözüldüğüne dair ve splinter hatası olduğuna dair mesajlar aldım lakin sorun tahammül edilemeyecek düzeyde olduğu için son başvurumda da sorun hala çözülemez ise hattın iptaline kadar gitmeyi düşünüyorum.

Sık sık karşıma çıkan sorun ekranını ekteki resimde görüldüğü gibidir.

Mustafa 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön