06 Kasım 2014

TTNET İnternet Sürekli Kesiliyor.

30.10.2014 tarihinden itibaren sürekli olarak müşteri hizmetlerini arıyorum ve sorunumu sürekli olarak dile getirmekteyim. İnternet bağlantım sürekli olarak kopmakta ve İnternet geldiğinde bağlantı hızım 0,12 ile 1,2 mbit olarak değişmektedir.

Müşteri hizmetlerini her aradığımda durumun acil olarak not edildiği ve tarafıma bilgi verilerek sorun giderileceği hakkında bilgi vermektedirler.

Bugüne kadar ne evime gelen oldu nede arayan oldu.

Bu durum ne kadar daha sürecek? Ne kadar daha mağdur etmenin peşindeler anlamış değilim.
Sorunumun acil olarak giderilmesini istiyorum.

Hüseyin 304 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön