01 Temmuz 2014

TTNET İnternet Sürekli Kesiliyor!

Son 6 aydır TTNET internet sürekli kesiliyor. Yaklaşık 1 ay önce müşteri hizmetlerine şikayetimizi ilettiğimizde teknik ekip gönderecekleri yalanını söylediler ve göndermediler. Bu şikayeti bugün 13.25 ile 13.35 arasında internetin 3 kere kesilmesi üzerine yazıyorum. Bu soruna çözüm bulunmasını istiyorum. Verilen taahhüdün abonelik iptali için engel olmadığını bilmelerini isterim.

Selim 277 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön