12 Nisan 2013

Ttnet İnternet Sürekli Kesiliyor!

2010 yılında taşınmış olduğum lojmanda ttnet aboneliğimi nakil ile aldırdım. Buraya geldim geleli her yağmur yağdığında we rüzgarlı hava olduğunda net kopuyor 10 saniye sonra düzeliyor. Binaya gelen hattın bağlı olduğu kutu bina dışında muhafazası omadan duruyor. Tüm kablolar açık da başı boş duruyor.

İlk bağlamaya gelen servis yetkilileri bunundüzeltilmesi aksi takdirde bağlantımda sorunlar yaşayacağımı belirtmişti. Her kış ayında ben internetten faydalanamıyorum. Bana kendi imkanlırm ile yaptırmam gerektiğini soluyorlar. Başka illerde yetkililer eve kadar gelirken diyarbakırda sadece e mail atma nezaketinde bulunuyorlar. Ben şikayet etmekten bıktım. Artık sorunumun çözülenmesini istiyorum.

Bestami 46 Okunma

Cevaplar

  • Bestami18 Nisan 2013

    halen beklıyoruz yetkılılerın ıtıkal etmesını..

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön