12 Nisan 2013

Ttnet İnternet Sürekli Kesiliyor!

İnternetimte her gün mutlak kesilmeler oluyo ve bu canımı sıkmaya başladı ve bu interneti alırken satış noktasında sınırsız internet diye tabir edilen kotalı fakat kota aşımı ücretlendirilmeyen internet diye kimse bilgi vermiyor ve bu yüzden zaten hızlı olmayan internetim bir o kadar daha yavaşlamış oluyo bunla ilgili bilgi verilse müşteride ona göre kullansa müşteride memnun olsa güzel olur. Sanki bir şey oluyor müşteri hizmetlerini ararken internet sorunsuz hızlı çalışıyor bu ara ara kesilmelerin bir an önce halledilmesini ister gereğini arz ederim.

Yusuf 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön