TTNET İnternet Sürekli Gidip Geliyor!

Gizem K. |

İnternet sürekli gidip geliyor bazen hiç kullanamıyoruz ve bu bizi rahatsız ediyor. Artık sorun çözülmeli. Yoksa TTNET aboneliğini bırakacağım.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gizem K.
  18 Ekim
  21:49

  Ama biz artık çok sıkıldık sürekli internetimiz gidiyor gerçekten hiç memnun değiliz kusura bakmayın ama hiçbir sonuç alamadık hala devam ediyor sürekli internet gidiyor ve gelmiyor şikayetimize artık bi çare bulun bulunamıyorsa TTNET'ten birini arayın gelsinler baksınlar çok zor değil. İlgilenmenizi rica ediyorum.

 • 11 Ekim
  13:27

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 09 Ekim
  11:01

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.