26 Haziran 2015

TTNET İnternet Sözleşme Feshi!

1,5 yıl önce interneti 2 yılık olarak anlaşma yaptık iş yerimi kapatacağım için sözleşmemi fes etmek istiyorum ama TTNET müşteri hizmetlerinden cezası var dendi internette okuduğum kadarıyla hiçbir ceza ödemeden sözleşmeler fes edilecek diye yazılar okudum sonuç olarak internetimi kapattırmak istiyorum nasıl bir yol izlemem gerek.

Nail 157 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 26.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Nail26 Haziran 2015

    Konu hakkında müşteri hizmetleriyle görüştüm 1,5 yıl hizmet karşılığında indirimli kullandınız diyerek 360 TL borç çıkardılar yasa rağmen indirim bedeli altında öyle ya da böyle müşteriler mağdur ediliyor maalesef

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön