30 Nisan 2013

Ttnet İnternet Sorunu!

30, 03, 2013 tarihinde Sinop ilinden 0368260**** nolu telefonum ve 1857015621 nolu internet hattımın naklini istedim şu an Aydın Kuşadası ilçesindeyim ve bana öyle garip işlemler yaptılar ki anlamış değilim. Günlerce aradım ama malesef yok yok yok. Ben de böyle olunca size burdan yazıp ondan sonra yasal işlemlere başlamaya karar aldım.

Artık internetimin gelmesi benim için önemli değil sizin bana en ufak dönüş yapmamanız bir çare bulmamanız bu kadar süre herhalde. Sadece bizim ülkemizde olur şimdi ne yapayım ben fatura yatmayınca hattımız hemen kesilir ya da defalarca aranır peki şimdi müşteri ne yapsım sadece çok yanlış bir şey.

Gurol 163 Okunma

Cevaplar

  • Gurol06 Mayıs 2013

    yani size diyecek söz bulamıyorum yaptınız hizmet bu ülkede gördügüm hizmetlerin içinde en kötüsü ya iki ay içinde bir nakil işlemi yapılmaz mı yapmadıgınız gibi bana mail atıp fatura gönderiyorsunuz bu da yetmezmiş gibi kapatılır ise 19 tl cezası varmıs allah askına siz ilk önce hattımı acın sonra faturayı bir şekilde hallederiz tabi siz bana iki ay süre içinde en ufak yardımcı olmadınız bundan sonra olmaz büyük ihtimal ile artık ne yapacagım bilginiz olsun yasal işlem baslattım artık devamı bütün tv kanallarına çıkıp bu örnegi bana yapılanı göstermek için herşeyi yapacagıma emin olun bizde böyle arayalım hakkımızı

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön