05 Şubat 2015

TTNET İnternet Sorunu

03.02.2015 tarihinden itibaren internet hizmeti kullanamıyorum. Evimdeki kabloları kontrol ettim. Herhangi bir sorun olmadığı için TTNET Müşteri İlişkilerini aradım. Arıza kaydı açtılar. En kısa sürede geri döneceğiz dediler. Ancak 2 gün geçti hala internet kullanamıyorum. Geri dönüş yapan kimsede olmadı. Sorunda çözülmedi.
Fatura ödeme kısmına geldiği zaman ben kaç gündür internet kullanmadığım halde ücretini benden temin etmeyi unutmazlar.

Yakup 109 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön