05 Eylül 2014

TTNET İnternet Sinyali Verilemiyor.

27.08.2014 tarihinde TTNET başvurusu yaptım. Başvuru öncesinde evime telefon hattını da çektirdim. Fakat hattıma sinyal gelmemesi üzerine 03.09.2014 tarihinde telekoma başvurdum. Kendileri hizmet numaramın ekiplere düşmediğinden dolayı sinyal verilemediğini söylediler.

Genel müdürlüğe durumu ilettiler. Ancak 3 gün geçmesine rağmen hala sinyal yok. Ben hizmet numaramı TTNET müşteri hizmetlerinden bile öğrenebiliyorken nasıl oluyorda hala onların sistemine düşmüyor ve sinyal verilemiyor anlamış değilim. Mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum.

Duygu 360 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Duygu09 Eylül 2014

    Ayrıca bu süreç içerisinde sebepsiz yere telefon hattım iptal ediliyor,hizmet numaram ve telefon numaram başkasına tahsis ediliyor.Konu ile ilgili tarafıma hiçbir bilgi verilmediği gibi açıklama da yapılamıyor.13 gün boyunca internetim bağlanacak diye bekleyip sonunda iptal eden ttnet'ten bu işleme dair tarafıma bir fatura da çıkarsa yasal yollara başvuracağımı bilmenizi isterim.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön