30 Mayıs 2013

Ttnet İnternet Sinyal Sorununun Çözülmemesi!

25 mayıs cumartesi gece yarısı adsl modemime internet sinyali gelmediği için arıza kaydı açtırdım. Çağrı merkezi hemen ilgileneceklerini söyledi. 30 Mayıs perşembe gününe kadar her gün düzenli olarak arıyorum ve sorunum henüz çözülmedi.

Ayrıca bir adet şikayet kaydı açtırmama rağmen beni hiç aramadıkları halde şikayeti kapatmışlar ve sorun çözüldü şeklinde not düşmüşler. Hala teknik yetkililerin sorunu çözmelerini bekliyorum.

Çağrı merkezi personeli ise sürekli olarak başka hiçbir işlem yapamayacağını belirtiyor ve Ttnet personeli hala asılsız beyanla müşteriyi yanıltmaya çalışıyor.

Alper 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön