30 Nisan 2014

TTNET İnternet Sınırsız Olduğu Halde Kota Aşım Ücreti Yansıdı.

TTNET sınırsız kullanmama rağmen tarafıma kota aşım ücreti yansıttı bununla tarafım aranmasına ve sorunun giderileceği sözünün taahhüt edilmesine rağmen hiçbir işlem yapılmadı.

Tekrar aradığımda her zamanki gibi 201607593 no'lu yeni bir şikayet kaydı oluşturdular yaklaşık olarak bir haftadır yine cevap yok. Herhalde faturayı tarafımın ödeyeceğini zannediyorlar. Hiçbir şekilde faturayı ödemeyeceğim gerekirse TTNET aboneliğimi sonlandıracağım.

Özcan 281 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön