TTNET İnternet Sıkıntısı!

İşil U. |

İnternetim çok sık kopmalar yaşadığım için, müşteri temsilcileriyle görüşmeme rağmen her defasında hiçbir sonuca ulaşılmadı. Her defasında müşteri temsilcileri aynı cümleyi kuruyor " sistemde bir sıkıntı yok, bilgisayar servisinizle görüşün", internetin yavaşlığı veyahut kopmaların servis sağlayıcısından kaynaklı değil de nasıl oluyor evimdeki bilgisayardan kaynaklı olabiliyor?. 16mbit internet paketim var, 10 gündür daha sağlıklı bir internet kullanmışlığım yok, parasını ödediğim interneti neden tam verimiyle kullanamıyorum? Neden müşteri temsilcileriniz her seferinde sorunu modemime, veya kullandığım bilgisayara atıyor? Yapamıyorsanız, olmuyor diyin olsun bitsin.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  13:22

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 10 Ekim
  12:10

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.