18 Mayıs 2015

TTNET İnternet Servisi!

3 hafta önce TTNET fibernet abonesi oldum. Ben ve eşim çalışıyoruz evde olamıyoruz. TTNET'ten arkadaşlar gelmiş. "Biz bağladık çalışmazsa elektrikçi çağırın" demişler. Güvenlik aradı beni, ben de konuştum. Site yönetimi ile görüştüm. Daha önce de olduğunu bütün daireleri kontrol ettiklerini bir sıkıntı olmadığını TTNET'ten gelen arkadaşların daireye çıkan hattın hangisi olduğunu kontrol etmedikleri için böyle bir durum olduğunu söylediler.

Tekrar kayıt açtım TTNET'e bu sefer eve bile gelmeden bina hattında arıza deyip kayıtı kapattılar. 2 sefer aynı yaşandı. Bu arada kullanamadığım internetin faturası da geldi. Ben elektrikçi çağırdım servis parası verdim.

Malik 53 Okunma

Cevaplar

  • Malik20 Mayıs 2015

    Mail olarak gelen cevap; Şirketimizin sorumluluk alanı dışındadır. Faturayı ödemek zorundasınız. :) Çağırdığım elektrikçinin cevabı: Abi kabloyu yanlış yere takmışlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mayıs 2015

    19.05.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön