TTNET İnternet Sağlamıyor!

Musa Y. |

Burası bir iş yeri ve tüm sistem internet üzerine kurulu tıkır tıkır çalışan internetimize TTNET tarafından sihirli bir parmak dokundu ve internet gitti 1 haftadır yok. Tüm sistem durdu maddi ve manevi olarak zarar ediyoruz. Önce her zaman ki gibi iç tesisat sorunu dediler biz yemedik ama mecbur elit hizmet gelsin dedik 2 buluşmaya gelmediler. Sonra sizde internet var dediler sistemde sorun gözükmüyor dediler ama biz hala nete giremedik. Acaba amaçları ney neyin peşindeler ne yapmak istiyorlar. Eminim oradan tek tıkla düzeltilir bu sorun ama neden düzeltmiyorlar. Acaba sabit hattan arayıp Telekom'a para kazandırmamız için mi? Amaç ney hey TTNET.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  16:21

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 16 Eylül
  09:19

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.