06 Temmuz 2015

TTNET İnternet Problemi Çözülmedi...

İnternetin olmaması
30/06/2015 tarihinden önce problemsiz girdiğim internete o tarihten sonra genel bakım adı altında internetim kesildi ve 2 gün sonra tahmini genel bakım bitmesine rağmen 06/07/2015 tarihi itibari ile internet erişimim hale olmamaktadır.

Defalarca arıza kaydı oluşturmama rağmen geri dönüşlerde halledildiği söylenmesine rağmen erişim sağlayamıyorum. Bugün itibari modem kurulu gerekeceği söylendi Telekom Müdürlüğü' ne gittim ve sorunun bu olmadığı söylendi ve tekrar arıza kaydı oluşturuldu.

Sorumlu servisi arayıp sorunu söyledim 1 haftadır internetin olmadığını söylememe rağmen bugün işlem yapamayacaklarını söylediler ve bu bir haftalık süreç de faturayı ödemek istemiyorum.

Tayyar 97 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tayyar06 Temmuz 2015

  1 haftadır aynı mesaj telefonuma geliyor artık çözüm istiyorum

 • Tayyar06 Temmuz 2015

  1 haftadır aynı şekilde telefonuma mesaj geliyor artık çözüm istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön