12 Temmuz 2013

TTNET İnternet Paketimiz Net Limitsiz Olmasına Rağmen Hız Çok Düşük!

İnternet paketimiz TTNET NetLimitsiz ve hızlı olmasına rağmen uzun zamandır hızda düşüklük yaşanmaktadır. Evimizde kullandığımız Wi-Fi kablosuz ağ düşük hadi kablo takalım dedik yine düşük hızda seyretmektedir.

Ayrıca, Samsung Smart Tv ile kablolu bağlanmamıza rağmen Wi-Fi internet hızımız yine de düşük kalmakta ve sıkı sık kesinti yaşanmaktadır. Bilgisayar, akıllı telefon ve tabletlerden de girdiğimizde aynı hız arızasıyla karşılaşmaktayız. Acil yardımlarınızı rica ediyoruz.

Emre 74 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Temmuz 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Emre 13 Temmuz 2013

  Parasını tıkır tıkır aldığınız 8 olması gereken internet hızı 3.5 yuh diyorum!

 • Emre 13 Temmuz 2013

  Hep aynı standart sinir bozucu cevaplar neymiş efendim hattan kaynaklanıyormuş. Bir arıza ekibi bile gönderemediler.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Temmuz 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön