01 Nisan 2013

Ttnet İnternet Paketim 8 Mbps Sınırsız Olmasına Rağmen Hızım Düşük!

(8 Megabite kadar) Fakat internetimim aldığım günden bu güne kadar internet hızı 1 Megabit bile olmadı. Niçin bizlere 1 Megabitlik bile olmayan internet gönderip 8 Megabitlik internet parası alıyorsunuz. Evimizden 200 m ileride oturan arkadaşımın interneti benim internetle aynı fakat onların interneti çok hızlı indirme yaparken bizim internetimiz 100 kb yi zor geçiyor. Sorunum en kısa zamanda halledilmesini aksi halde aboneliğimi iptal ederim. Lütfen en kısa süre içinde sorunumu çözünüz.

Teknik servise başvurduğum halde sorun sadece 2 saatlik çözüldü, gereğinin yapılmasını dilerim.

Samet 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön