22 Ekim 2013

TTNET İnternet Naklimi Eski Telefon Numarasına Tanımlı Yapmış!

Telefon hattımı ve internetimi yaklaşık 1 ay önce güç bela nakil ettirebildim. İnternet hattımı şuan kullanabiliyorum ancak sistem üzerinde hala eski telefon numaram üzerinde tanımlı şekilde görülüyor.

TTNET'e defalarca şikayet kaydı oluşturmama rağmen sorunuma ciddi olarak yaklaşılmadı. Kullandığım internet hesabının yeni hattıma en kısa sürede tanımlanmasını talep ediyorum.

Muhammet 44 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet 23 Ekim 2013

    Benimle iletişim kurulmadı sorunumla ilgilenilmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön