11 Mayıs 2013

Ttnet İnternet Naklim Gerçekleşmiyor!

02/05/2013 tarihinde taşındığım yeni evim için nakil başvurusu yaptım. Başvurumu yapmadan önce kendilerine, Tivibu kullandığımı taşınacağım yeni adresimde altyapı olarak destek olup olmadığını sordum. Operatör arkadaş yeni adresimde sorunsuz olarak internet ve tivibu hizmeti alabileceğimi ve maksimum nakil işlemi süresinin 7 gün olduğunu iletti.

Bunun üzerine tamam deyip, nakil işlemi başlattım. Ben buraya bu şikayeti yazarken 9. gün ve hala internetsizim. Bu mesajı da 3g bağlantısı ile yazıyorum zaten. Sorun daha kaç gün sürecek bilmiyorum ama defalarca müşteri hizmetlerini arayıp teknik bilgi sahibi birisiyle görüşsem de başarılı olamadım.

Mehmet 452 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 17 Mayıs 2013

    Bu arada kendilerine gönderdiğim maili bir de buradan paylaşmak isterim: -----alıntı----- Merhabalar, 02/05/2013 tarihinde nakil işlemi başlattım. Taşınmadan önce yeni adresimde bana hizmet verebileceğinizi ve nakil işleminin max 7 gün süreceği bilgisini aktardınız. İki haftayı geçkin süredir internetsizim. Sizden ricam sözleşmeyi karşılıklı fesih edelim ve ben tüketici hakları mahkemesine gitmeden üyeliğim karşılıklı anlaşılmış şekilde sonlandırılsın. Ayrıca İSMAİL *****, ALİ *****, MEHMET *****, MEHMET *****, SERPİL *****, ANIL **** isimli birinci derece akrabalarıma ait yaklaşık 12 tane TTNET ADSL aboneliğini sonlandırmaları için gelimden gelen bilgilendirmeyi yapacağım. Ben artık SUPERONLINE FIBER abonesiyim ve şu saatten sonra (gelse de) TTNET kullanmak istemiyorum. Bu aksaklığı ve hatanızı evime çağırdığım noter memuru ile belgeledim. Ayrıca elimde müşteri hizmetleri personeli ile yaptığım konuşmaların ses kaytları var. Lütfen sözleşmeyi iptal edin ve temmuza kadar olan tahaatlü üyelimiği sonlandırın. Konu hakkında teknik bilgiye sahip İPTAL DEPARTMANI çalışanının en kısa zamanda tarafıma ulaşmasını istiyorum. Bilgilerinize sunarım. -----alıntı-----

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön