04 Şubat 2014

TTNET İnternet Nakli ve İptali!

Ben 8 kasım 2013 de yalın internetimin başka bir adrese nakli için Türk Telokom'un Şanlıurfa Halk Sağlığı Müdürlüğünün yanında bulunan Türk Telokom şubesine başvuru yaptım. Fakat 8 kasım 2013 den beridir neredeyse 90 gündür internetim çekilmedi, bende internetimi kapatılması için tekrar Türk Telokom'a başvuru yaptım.

Bana 3 hafta önce teknik raporunuzu istiyoruz daha sonra işlemlerinizi yapacağız dediler.3 haftadır gidiyorum teknik raporunuz geldi mi diye hala gelmemiş personel bana gelecek hafta tekrar gelin diyor ya, ben doktorum her gün 100 hastaya bakıyorum Türk Telokom 3 aydır bir internetimi çekemedi. Ayrıca ben defalarca TTNET müşteri temsilcisi ile de görüştüm.

Özkan 83 Okunma

Cevaplar

 • Özkan10 Mart 2014

  07.03.2014 TARİHİNDE YUKARIDA BAŞBAKANLIK DİREK ŞİKAYET HATTI OLAN BİMER E ŞİKAYETTE BULUNDUM 10.03.2014 DE TTNET TEN ŞİKAYETİMİN ALINDIĞINA DAİR MESAJ VE TAKİP İŞLEMLERİMİ YAPABİLMEM İÇİN REFERANS NUMARASI TELEFONUMA GÖNDERİLDİ

 • Özkan04 Mart 2014

  son olarak bu konuda 8 kasım dan beridir ben ne yaptım en az 6 -7 defa ttnet müşteri temsilcisi ile telefonda görüştüm 3 defa telekom un çözüm masası ile görüştüm bir defa telekom şube müdürü ile yüz yüze görüştüm en son dün telekom müdürü ile telefonda görüştüm ama hala nakil işlemlerim yapılmadı

 • Özkan04 Mart 2014

  bakın sayın arkadaşlarım 8 kasım 2013 den beridir yani tam 114 gündür hala nakil işlemlerim yapılmadı nakil yapılacak yerde şanlıurfa nın en merkezi yerlerinden karaköprünün tam merkezinde artık umudu kestim bakalım ne olacak ilginiz için çok teşekkür ederim.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön