11 Mayıs 2015

TTNET İnternet Nakil Problemi!

TTNET Müşteri hizmetlerini aradım ve internetimi nakil etmelerini istedim. Aldığım cevap nakil için uygun alt yapının bulunmadığı ve alt yapının hazırlanması için telekom'a başvuru yapmam gerektiği bilgisi verildi. Telekoma gidip evime kablo çekilmesini istediğimde apartmanımda kaç kişinin internet kullanmak istediği bilgisi soruldu ve sadece şahsım olduğu bilgisini verdiğimde kablo çekilme işlemlerinin 1 aydan uzun sürebileceği bilgisi verildi. Konu ile ilgili olarak tekrar kendilerine aboneliğimi iptal ettirmek istediğimde ise 05.09.2015 tarihine kadar taahhüdüm olduğu bilgisi verildi ve aboneliğimi iptal ettirmem halinde indirim tutarlarının toplu olarak tarafıma yansıtılacağı bilgisini aldım!

Ali 73 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 26.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ali 11 Mayıs 2015

    Müşteri hizmetlerinizi aradım ama kendileri sorunumu çözemiyeceklerini söylüyorlar. Konu ile ilgili olarak acil cevabınızı bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön