26 Ağustos 2014

TTNET İnternet Nakil İşlemleri Bitmek Bilmedi.

08.08.2014 tarihinde nakil işlemi için başvuruda bulundum. 4 gün sonra ekip geldi ve hatlarda bir sıkıntı olduğundan nakil işlemini gerçekleştiremedi. 25.08.2014 tarihinde müşteri hizmetlerini aradığımda nakil işleminin 22.08.2014 tarihinde apartmanda bulunan ankastre kutusunun yalın interneti desteklemediğinden dolayı nakil işleminin iptal edildiğini ve bu kutuyu benim değiştirmem gerektiği söylendi.Aynı gün elektrikçi çağırıp kutuyu kontrol ettirdim fakat böyle bir işlemi yapamayacağını bunu Türk Telekom görevlilerinin yapmasını gerektiğini söyledi. 18 gündür internet kullanamıyorum mağdur olmuşuz kimsenin umurunda değil.

Mustafa 219 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön