12 Şubat 2014

TTNET İnternet Nakil İşleminin Gecikmesi

Kurumunuzun Gayrettepe Müdürlüğüne 31.01.2014 tarihinde nakil işlemi için başvuruda bulundum. Oradaki yetkili "2 iş günü içerisinde" işlemimin tamamlanacağını belirttim. 2 gün sonunda herhangi bir telefon dahi açılıp bir bilgi verilmedi. Buna istinaden müşteri hizmetlerinizi aradım bu kez de "8 iş günü içerisinde" işlemimin gerçekleşeceği bilgisi verildi. 8 iş günü sonunda yine tek bir telefon dahi edilip bir bilgi verilmedi. Yine buna istinaden tekrar müşteri hizmetlerinizi aradığımda "15 iş günü içerisinde" işlemimin gerçekleşeceği bilgisi verildi.

Ve benden internet kullanamadığım günlerin ücretini de tahsil edeceksiniz. Bu konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

Cem 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Cem 13 Şubat 2014

    Copy / Paste mantığındaki cevaplarınız sorunlarımızı herhangi bir sonuca ulaştırmıyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön