21 Eylül 2013

TTNET İnternet Nakil İşlemimi Hala Yapamadı!

13.09.2013'te TTNET Ümraniye şubesine nakil işlemi için başvurduk fakat pazartesi aradığımızda herhangi bir başvuru olmadığı söylendi. Tekrar başvuru yaptım, arıza kaydı oluşturdum. İşlemi takip etmek amacıyla TTNET çağrı merkezini her aradığımda sanki ilk defa arıyormuşum gibi yeniden arıca kaydı oluşturuldu.

Konuyla ilgilenildiğini düşünmüyorum. 2 yıl öncesine kadar nakil işlemi 1 gün sürüyordu hiçbir sorun çıkmıyordu fakat yıllar geçtikçe firma büyüdükçe kalitesizlik artıyor. Taleplerimiz düzgün değerlendirilmiyor.

Bu kadar çok reklam veren bu kadar büyük bir firmanın bu denli ciddiyetsiz ve özensiz çalışması, çalışma hızının çok düşük olması gerçekten üzücü.

Esra 57 Okunma

Cevaplar

  • Esra04 Kasım 2013

    bana "kontroller devam etmektedir, sorununuz çözülecektir" diye bilgilendirme mesajı gönderildiği günden 2 gün önce problem çözülmüştü. Problemin ortadan kalkıp kalkmadığını bile denetlemeden mesaj gönderen ttnet.. söylenecek söz bırakmıyor..

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön