15 Temmuz 2013

TTNET İnternet Nakil İşlemi Gerçekleşmedi!

Taşınmak zorunda olduğum içim kendi üzerime olan yalın İnternet'i taşındığım şehire nakil işlemi yaptırdım. Nakil işlemi yalın internette yasal olarak 7 gün sürüyormuş 7 gün dolmasına rağmen hala İnternet bağlantım gerçekleştirilmedi.

4440375 i aradım durumu izah ettim, gecikme ile ilgili şikayet metni oluşturduklarını tarafıma ait telefon numarası ile bana geri dönüş sağlayacaklarını söylediler hala beklemekteyim. Mağdur olmak için mi TTNET kullanıyoruz, anlam veremiyorum?

Muhterem 43 Okunma

Cevaplar

  • Muhterem15 Temmuz 2013

    1900427 nolu şikayetime alakasız bir cevap verilmiştir yasal gün dolmuştur halen hizmet alamamaktayım ttnet firmasından kullanmadığım günlerin faturasını düşülmesini istiyorum. Verdiğim paranın karşılığını alamamaktayım

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön