09 Ağustos 2014

TTNET İnternet Nakil İlgisizliği!

Daha önce Kavacık adresimde olan yalın internetimi 4 kez kayıt oluşturmama 10 kez aramama 2 kez şikayet vakası oluşturmama rağmen yeni adresim olan Nispetiye Mahallesine taşımamakta ısrarcı olan TTNET yetkililerinin ilgisizliklerini kınıyorum.

Evimde yalnız oturuyorum ve doğal olarak nakil ekibinin evime gelmeden önce telefon ile benimle koordinasyon kurmasını bekliyorum. Bunu ilk kez internet hizmeti satarken yapan TTNET, nakil için yapmamakta direniyor.

Konuyu nasıl çözeceklerini merak ediyorum. 1,5 aydır nakil olmayan internetimin faturasını ödememek için adli yollara başvurduğumu da bilmelerini istiyorum.

Gökalp 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön