21 Ağustos 2013

TTNET İnternet Kurulumu Yapmadan Para Tahsilatı Yapıyor!

TTNET sözleşmeden itibaren 45 gün sonra 3'ü bir arada paketini hizmete soktukları halde hizmet vermedikleri 45 günü dahi faturalandırdılar. Bu 145 TL'lik faturanın düzeltilmesi için ısrar ve inatla 8 ay boyunca çağrı merkezine not bıraktım. Çağrı merkezini aramak için ödediğim telefon parası 145 TL'yi de geçti. Fakat yine de kimsenin umurunda olmadı.

Abonelikten ayrılma dilekçesini yazınca bu sefer 6 aylık müşteri indirimine soktular ve bizi ayrılmaktan vazgeçirdiler. Fakat yeni sene başlayınca bu indirdikleri miktarı tekrar faturaya yansıttılar. İşin ilginci sürekli tetikte olacaksın. Faturalara dikkat etmezsen hep ekliyorlar ve hata düzeltmeye uğraşmıyorlar. En sonunda noter ihtarıyla feshettim.

Selim 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Selim22 Ağustos 2013

    TTNET firmasından kimseden şikayetçi olmadığım kadar şikayetçiyim.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön