22 Temmuz 2014

TTNET İnternet Kullanmadığım Günlerin Faturasını Ödüyorum.

TTNET İ 6 Temmuz akşamı ttnet müşteri hizmetlerini arayıp evi taşıdığımı internet i taşımalarını istedim.telefondaki yekili ekibin gelmeden arayacağını söylemişti.kimse aramadı ayın 10 unda gelip eve kimseyi bulamayıp kaydı iptal ettirdiklerini söylediler.ama ne kapıda bi not ne mesaj ne de telefon hiç bir şekilde haber vermediler.aradığımda tesadüf öğrendim bunları.ayın 6 sında açılan kayıt için 19 unda gelip interneti bağladılar.üstelikte 2 defa geldikleri için kullanmadığım günler için ücret iadesi yapmayacaklarını söylediler ama söyledikleri sözün hiç birini tutmadılar.kullanmadığım günlerin bir sonraki faturadan düşülmesini istiyorum.
internet hizmet no: 188431****

Cemil 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön