08 Eylül 2014

TTNET İnternet Kullanamıyorum .

İnternetim sürekli kesiliyordu, sebebi modemmış. Fiber neti kaldırmıyormuş. Değiştireceğiz dediler 2 ay oldu. Her yere gittim ama dalga geçiyor modemi getirmiyorlar. 1 ay sonra sözleşmem bitecek kapattıracağım başka firmaya geçeceğim. TTNET müşterisiyle ilgilenmiyor dalga geçiyor.

Çevreme telkinde bulundum TTNET'ten ayrılmaları için. Keçiören'de ki müşteri şikayetleri binasına gittim her işlemimi yaptırdım beni eve gönderdiler. Modem gelecek dediler (geçici modem...fiber neti kaldırabilen) ama ne gelen var, ne giden. Birde dün aradılar sözleşmem bitiyor ya yeni sözleşme teklif ediyorlar.

Ebumüslüm 208 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön