23 Mayıs 2014

TTNET İnternet Kopmaları ve Hız Problemi.

TTNET in sınırsız ultra paketini kullanmaktayım. Adil kullanım kotası problemim de olmamasına rağmen İnternet'im de sürekli kopmalar oluyor. Sınırsız paket hızım 16 megabite kadar olması gerekirken yalnızca 3 megabit gibi bir hızla İnternet'e bağlanıyorum.

3 gündür TTNET müşteri hizmetleriyle uzun süreli görüşmeler yapsam da sorunum bir türlü çözülmedi konuyu altyapıya getirip telefonu kapatıyorlar. Ayın 20 gününde gayet hızlı, verimli kullandığım İnternet son 10 gün insanı delirtecek şekilde yavaşlıyor ve sürekli kopuyor. İlgililerin bu konuya kalıcı ve kesin bir çözüm getirmesini istiyorum.

Kürşat 169 Okunma

Cevaplar

  • Kürşat 27 Mayıs 2014

    Şikayetime çok geç yanıt aldığım gibi sorunum tam olarak çözülmedi. 16 megabite kadar olan net paketimde 6.8 hız alabiliyorum. En az 12 megabit olmasını bekliyordum. 2014 11. ayda dolacak olan tahüt süremden sonra kesinlikle başka bir firma ile çalışacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön