07 Şubat 2014

TTNET İnternet Kopma Sorununu Çözemiyor.

Bağlantı kopma sorunum bir haftadır devam ediyor. Evime yoğun uğraşlar sonucu gelen TTNET ekibi sorunu kabloya çıkardı. Asansöre doğru koşarken elektrikçi çağırmamız gerektiğini, kabloların değişmesi gerektiğini söyledi. Değiştirdik hala problem devam ediyor. TTNET'e umursamıyor. Sorunlu olan alt yapınızsa söyleyin. Boşu boşuna masrafa sokmayın beni. İyi niyetinin sonuna geldim, problem çözülmezse hattımı iptal edeceğim.

Huseyin 95 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön