05 Şubat 2015

TTNET İnternet Kopma Sorunuma Çözüm Bulamadı!

2 günde 1 arıyorum sürekli arıza kaydı bırakıyorum. Arıyorlar düzelttik diyorlar. Durumu anlatıyorum; bakın diyorum düzeltiyoruz diyorsunuz ama akşamına tekrar internet kopuyor. Tekrar olursa tekrar arayın diyorsunuz. Ben hergün sizi mi arayacağım, çocuk oyuncağı mı bu? Dalga mı geçiyorsunuz? Adam gibi bir çözüm bulamadınız.

Bana gelen sinyal kirli sinyal tam sinyal gelmiyor. 2 3 bilgisayar girdiğinde hemen kopuyor kaldırmıyor DSL. Çözüm bulamıyorsanız söyleyin iptal ettirelim. Yalandan yere bana kablo da değiştirttiniz. Paramın düşmanımıyım ki ben sürekli kablo değiştireyim sürekli sizi arayayım? Yeter artık... Üst düzey yöneticilerinize bildirin lütfen bıktım artık.

Taner 125 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön