16 Şubat 2013

Ttnet İnternet Kopma Sorunu ve İnternet Hız Yavaşlığı!

2 yılı geçkin süredir Ttnet abonesiyiz ve bu kopma sorunu ve hız yavaşlığını 1 yılı geçkin süredir yaşıyoruz. Defalarca Ttnet'e arıza bildiriminde bulunduk defalarca bu sorunu bildirdik hala kalıcı bir çözüm bulamadılar. Hızımız zaman zaman 1 Megabitin altına bile düşüyor ve sürekli kopmalar yaşıyoruz.

Sınırsız internet paketinde olmamıza rağmen ücretini ödediğimiz halde bu hizmetten yararlanamıyoruz en kısa sürede de çözüm bulmaz ise Ttnet bu duruma aboneliğimizi iptal ettireceğiz ve bütün şikayet sitelerine de bu şekilde yaşadığım bu sorunları ve Ttnet'in bu ilgisizliğini yazıp daha fazla insanın mağdur olmasını önlemek istiyorum...

Alperen 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön