30 Mart 2015

TTNET İnternet Kopma Sorunu.

İçerenköy-Ataşehir semtinde şirketimizde kullanmış olduğumuz internet 15'er günlük dönemler kopma oluyor. 444 0375 arıza kaydı açıyoruz. SMS geliyor meşhur ekipleri çalışmaya başlıyor, ertesi gün SMS geliyor 20 dk sonra otomatik arama 1'e bas 2'ye bas. Son aramalarında sorun düzeldiği halde düzelmedi olarak seçim yaptım hemen bağlandılar.

Bakın diyorum 10 katlı bina toplam 20 daire var ve toplamda sadece bizim ofisimizde 8 tane telefon hattı var. Başka bir daireye bağlantı yapılmış olabilir temas ediyor olabilir hatlarda herhangi bir kısa devre olmuş olabilir ya da başka bir sorun vardır. Fiziki olarak tesisat inceleyin, oda yok. Açıkçası taahhüt süremin bitiş zamanı olan 08 11 2015.

Hakan 250 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön