26 Haziran 2015

TTNET İnternet Kopma Problemi!

6 Yıldır TTNET abonesiyiz. İlk 2 yıl sözleşmeli aboneydik ve sürekli kopma problemi yaşadık (2011 yılındaki şikayetlerimizden okuyabilirsiniz). Sözleşmemiz bittikten sonra özellikle sözleşme yapmadık ki istediğimiz an başka bir firmaya geçebilelim. Sözleşmesiz olduğumuz 4 yıl boyunca hiç kopma problemi yaşamadık. 3 ay önce yine sözleşme yaptık ve kopma problemleri yine başladı. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdiğimizde sorun hallediliyor fakat en fazla 2 gün sürüyor. Sonrasında yine kopmalar başlıyor. Parayı alırken tam ve zamanında alan TTNET karşılığında hizmeti kopuk kopuk veriyor. Müşteri hizmetlerini arayarak yaptığımız masraf da cabası.

Selim 109 Okunma

Cevaplar

 • Selim01 Temmuz 2015

  Kopmalar devam ediyor, TTNET almak üzere olanların bilgisine. Hizmet hala kopuk kopuk veriliyor ve insanı çileden çıkartıyor. Şu yorumu bile tam olarak yazıp gönderemiyorum kopmalardan.

 • Selim30 Haziran 2015

  Şu anda şu yorumu yaparken dahi kopmalar oluyor internette. Şikayette de yazdığım gibi çözüm 2 gün sürüyor ve ardından kopmalar başlıyor. Nedense TTNET kalıcı bir çözüm bulamıyor ve aldığı paranın karşılığında kopuk kopuk hizmet veriyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 27.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön