26 Haziran 2015

TTNET İnternet Kopma Problemi!

6 Yıldır TTNET abonesiyiz. İlk 2 yıl sözleşmeli aboneydik ve sürekli kopma problemi yaşadık (2011 yılındaki şikayetlerimizden okuyabilirsiniz). Sözleşmemiz bittikten sonra özellikle sözleşme yapmadık ki istediğimiz an başka bir firmaya geçebilelim. Sözleşmesiz olduğumuz 4 yıl boyunca hiç kopma problemi yaşamadık. 3 ay önce yine sözleşme yaptık ve kopma problemleri yine başladı. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdiğimizde sorun hallediliyor fakat en fazla 2 gün sürüyor. Sonrasında yine kopmalar başlıyor. Parayı alırken tam ve zamanında alan TTNET karşılığında hizmeti kopuk kopuk veriyor. Müşteri hizmetlerini arayarak yaptığımız masraf da cabası.

Selim 107 Okunma

Cevaplar

 • Selim 01 Temmuz 2015

  Kopmalar devam ediyor, TTNET almak üzere olanların bilgisine. Hizmet hala kopuk kopuk veriliyor ve insanı çileden çıkartıyor. Şu yorumu bile tam olarak yazıp gönderemiyorum kopmalardan.

 • Selim 30 Haziran 2015

  Şu anda şu yorumu yaparken dahi kopmalar oluyor internette. Şikayette de yazdığım gibi çözüm 2 gün sürüyor ve ardından kopmalar başlıyor. Nedense TTNET kalıcı bir çözüm bulamıyor ve aldığı paranın karşılığında kopuk kopuk hizmet veriyor.

 • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi27 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 27.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi26 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön